Bukmacherzy w internecie

3 kwietnia, 2019

W Polsce jest wielu fanów najróżniejszych sportów, którzy z pasją śledzą rozgrywki danej dyscypliny. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że prawdziwe emocje zaczynają się wtedy, kiedy postawimy na zwycięstwo naszej drużyny.

Zakłady bukmacherskie w Polsce mają obecnie już ponad stuletnią tradycję. Pierwsze zakłady przyjęto na meczu Polonii z Lechią w 1917 roku. Początkowo, przed wojną były to związki nieformalne, później nastąpił monopol Totalizatora Sportowego, który trwał przez wiele lat.

Obecnie bardzo prężnie rozwija się grono firm bukmacherów online. Dzięki wejściu w życie ustawy hazardowej, wszystkie nielegalnie działające strony zostały zablokowane, a te, które działają legalnie są zobowiązane do płacenia podatku od obrotu, który wynosi 12%. Korzystanie z usług legalnych bukmacherów online jest prostsze i przyjemniejsze, a ponadto wiąże się z wieloma dodatkowymi korzyściami.

Wiele stron internetowych prowadzi obecnie ranking bukmacherów (np. ranking bukmacherów na Jakibukmacher.pl). Warto wiedzieć, którzy z bukmacherów obecnych na polskim rynku działa w pełni legalnie (czyli posiada licencję internetową Ministra Finansów). Taki ranking bukmacherów dostarcza graczom wielu istotnych informacji – gdzie można liczyć na najwyższe stawki oraz bonusy, a także u kogo możemy znaleźć najlepsze promocje oraz dużą ilość usług dodatkowych.

Bardzo często bukmacherzy internetowi przygotowują specjalną ofertę powitalną dla nowych klientów. Dzięki temu mogą oni liczyć na dodatkowe bonusy na start. Dodatkowo dzięki kodom promocyjnym można jeszcze startowy bonus podwyższyć. Natomiast dzięki istnieniu programów lojalnościowych stali klienci również mogą liczyć na dodatkowe korzyści.