efortuna

Trochę o Fortunie

Czerwiec 21, 2019

Zakłady bukmacherskie Fortuna, są jednym z największych potentatów i liderów branży bukmacherskiej na naszym rodzimym rynku. Firma działa u nas już od ponad 20 lat i jej pierwszy stacjonarny punkt został otwarty w 1997 roku.

Od wtedy do dziś z roku na rok widać systematyczną wzrost liczby fanów i jeśli chodzi o otwieranie kolejnych lokali, oraz rosnące zainteresowanie ich usługami. Jak można się dowiedzieć od bukmachera, fortuna ma otwartych około 600 punktów stacjonarnych w całej Polsce co pokazuje skalę działalności. To pokazuje również, że klienci zaufali bukmacherowi i bardzo często odwiedzają jego punkty. Od kilku lat firma ta działa również całkiem sprawnie w sieci, a dokładnie na stronie eFortuna, a sama domena ciągle zaskakuje nowościami.

Firma Fortuna radzi sobie świetnie nie tylko na naszym rynku, ale i w wielu innych krajach, jak choćby w Czechach, czy Rumunii. Pokazuje to tylko wielkie ambicje bukmachera i wypada się cieszyć, że rozwija się tak szybko. Firma stara się dość często promować polski sport i traktuje nasz rynek z dużym zaangażowaniem, dlatego jest też partnerem wielu drużyn i sponsorem głównym różnego rodzaju potyczek w naszym kraju.

Fortuna wspiera od jakiegoś czasu aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej, czyli drużynę Legii Warszawa. Nazwa firmy jest również możliwa do zobaczenia na koszulkach piłkarzy, którzy grają na murawach 1 ligi polskiej, która jest drugą klasą rozgrywkową w Polsce i depcze po piętach Ekstraklasie. Bukmacher Fortuna wspiera również kilka pierwszoligowych klubów i jest dumnym partnerem Reprezentacji Polski w Skokach Narciarskich, w tym między innymi Kamila Stocha.