dokumenty

Weryfikacja dokumentów u bukmachera

Maj 29, 2019

Zakłady bukmacherskie to jedna z popularniejszych form rozrywki na naszym polskim podwórku. Jesteśmy miłośnikami sportu i posiadamy na jego temat sporą wiedzę. Dlatego też lubimy się raz na czas założyć z bukmacherem i obstawić popularne spotkania. Gdy zawieramy zakłady za pomocą lokali stacjonarnych, których to najwięksi bukmacherzy na naszym rynku posiadają kilkaset, nie potrzebujemy nic, poza gotówką i chwilą czasu. Jeśli jednak chcemy założyć konto przez internet, potrzeba trochę więcej prostych formalności.

Bukmacher bez weryfikacji

Weryfikacja u bukmacherów oferujących swoje usługi w internecie jest niestety konieczna. Bukmacher robi to dla naszego i własnego dobra sprawdzając, czy nie chcemy wyłudzić dodatkowych pieniędzy. Wiele osób zakładało bowiem tak zwane multikonta, czyli wiele kont na innych członków najbliższej rodziny. Chodziło bowiem o wielokrotne wykorzystanie bonusów startowych, które oferują firmy bukmacherskie. Weryfikacja dowodu osobistego stała więc swego rodzaju zabezpieczeniem.

Podczas rejestracji jesteśmy zobowiązani do załączenia obustronnego skanu naszego dowodu osobistego, z dobrze widocznymi i czytelnymi danymi. Po szybkiej weryfikacji naszej autentyczności możemy stać się pełnoprawnym graczem i zdeponować pieniądze. Bez weryfikacji nie uda nam się niestety wypłacić pieniędzy z konta gracza. Weryfikacja jak zostało już wyżej napisane, nie jest konieczna w punktach stacjonarnych.

Gra u bukmachera jest możliwa za pomocą tzw. kont tymczasowych, o których więcej przeczytacie na tej stronie.